• E-Posta
  • Yazdır

Kaçak ürüne savaş açan PALANDÖKEN, `Kaçak ürün alma, kapıma kilit vurma` kampanyasını başlatıyor.


 

BASIN DUYURUSU VE DAVET 

KAÇAK ÜRÜNE SAVAŞ AÇAN TESK GENEL BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN, `KAÇAK ÜRÜN ALMA, KAPIMA KİLİT VURMA` KAMPANYASINI BAŞLATIYOR.                                                                  24.10.2013

Kaçak ürün sorunu; çaydan akaryakıta, sigaradan alkole pek çok sektöre yayılmış durumda olup, ülkemizin kanayan yaralarından biri haline gelmiştir. Konunun en büyük mağdurları ise kazancından olan dürüst esnafımızla birlikte, vergi kaybına uğrayan devletimiz ve `ucuz ürün alayım` derken, ne olduğu belli olmayan ürünleri satın alarak hem sağlığını, hem parasını riske atan vatandaşlarımız olmaktadır.

2 milyonu aşkın esnaf ve sanatkârın temsilcisi konumundaki Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) olarak, bu soruna karşı yurt çapında perakendeci esnafımız ile birlikte bir ilki gerçekleştiriyor; `Kaçak Ürün Alma, Kapıma Kilit Vurma` kampanyasını başlatıyoruz.

Kampanyanın ayrıntılarını 30 Ekim 2013 Çarşamba günü, TESK Genel Başkanı Sayın Bendevi Palandöken`in katılımı ile gerçekleştirilecek basın toplantısı ile ilk kez kamuoyuna duyurulacaktır.

 İstanbul The Marmara Taksim Oteli`nde saat 09.30`da yapılacak olan kahvaltılı basın toplantısında siz değerli yazılı ve görsel basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,           

Ahmet OKUMUŞ

TÜRKİYE ESNAF VE SANATKÂRLARI KONFEDERASYONU (TESK)

BASIN DANIŞMANLIĞI

 

Tarih:             30 Ekim Çarşamba

Saat:               09.30 - 10.00   Basın Kayıt ve Kahvaltı

                        10.00 - 11.00   Toplantı 

Yer:                The Marmara Taksim Oteli, Opera Salonu, Taksim/İstanbul

Bilgi İçin:       AHMET OKUMUŞ (Tel: 0 530 109 56 57)