• E-Posta
  • Yazdır

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ 039 Sayılı Genelge 01.03.2019


AB VE DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜBilindiği üzere; Dünya Kadınlar Günü , her yıl 8 Mart'ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür.


Ülkemizde de bu gün pek çok etkinlikle kutlanmaktadır. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Hanımefendi Emine ERDOĞAN’ın himayelerinde 8 Mart 2019 Cuma günü Saat:14:00’de İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Kültür Merkezinde (Harbiye Mahallesi, Gümüş Cad. No:4, 34367 Harbiye / Şişli/Şişli/İstanbul) esnaf ve sanatkar kadınlarımızın katılımıyla Dünya Kadınlar Günü buluşması gerçekleştirilecektir.


Anılan toplantıya katılım sağlamak üzere; ulaşım-konaklama masrafları kurumunuzca karşılanmak üzere, Birliğiniz/ Federasyonunuz bünyesinde yönetim, denetim, disiplin kurulu üyesi olarak görev yapan kadın yöneticiler ile kadın genel sekreterlerin görevlendirilmesi, görevlendirilen kişilerin isim, unvan, doğum tarihi ve TC Kimlik No’larının en geç 4 Mart 2019 günü Saat 12:00’a kadar Konfederasyonumuza abtesk@tesk.org.tr adresine e-posta ve faks ile iletilmesi hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederiz.


Naci SULKALAR Bendevi PALANDÖKEN
GENEL SEKRETER GENEL BAŞKAN


İlgili Dosya İçin Tıklayınız