• E-Posta
  • Yazdır

059 Sayılı Genelge 28.07.2015


GENEL SEKRETERLİKİşveren, İşçi ve Memur Kuruluşları Genel Başkan ve Başkanlarının, Sayın Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU ile yaptıkları görüşme sonucunda;


Terörle mücadelede daha güçlü bir işbirliği ve dayanışmayı gerçekleştirmek ve ülkemizdeki birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla, aşağıda adresi verilen TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) toplantı salonunda, 31/07/2015 tarihinde, Saat 11.00’da geniş katılımlı bir İstişare Toplantısı yapılması kararlaştırılmıştır.


Toplantıya; esnaf, işçi, işveren, çiftçi ve memurlarımızı temsil eden TOBB,  TESK,  TİSK,  TZOB, TÜRK-İŞ,  HAK-İŞ, MEMUR-SEN,  KAMU-SEN üyeleri ve temsilcileri iştirak edeceklerdir.


Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu olarak, Birlik ve Federasyonlarımızın yönetim kurulu üyelerinin tümünün bu önemli toplantıya iştirak etmeleri uygun ve gerekli görülmüştür.


Toplantı için alınan güvenlik önlemleri nedeniyle, üyelerimizin 31/07/2015 Cuma günü en geç saat 10.00’da toplantı yerinde hazır bulunmaları gerekmekte olup, toplantı aynı gün tamamlanacaktır.


Toplantıda, Sayın Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU ile toplantıya katılım sağlayan kuruluş genel başkanları ve başkanları katılımcılara hitap edeceklerdir.


Toplantıya mutlaka katılım sağlanması hususunda bilgi ve gereğini önemle rica ederiz.
TOPLANTI YERİ :   TOBB Toplantı Salonu


İkiz Kuleler, Dumlupınar Bulvarı No: 252 (Eskişehir Yolu 9. Km) ANKARA


 


NOT     1-    Birlik ve Federasyonlarımızın yönetim kurulu üyelerinin yol ve konaklama masrafları kendi kuruluşlarınca karşılanacaktır.


            2- Uygulanacak olası güvenlik tedbirleri çerçevesinde, yönetim kurulu başkan ve üyelerimizin TC kimlik numaraları bulunan nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Naci SULKALAR Bendevi PALANDÖKEN
GENEL SEKRETER GENEL BAŞKAN


İlgili Dosya İçin Tıklayınız