• E-Posta
  • Yazdır

Türk Telekom Esnafa Özel Paketi 044 Sayılı Genelge 06.05.2013


BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ

 

Konfederasyonumuzca, çeşitli konularda iki  milyondan fazla  esnaf ve sanatkarlarımızın yararlanabileceği, onların katlandıkları parasal yükü düşürecek  ve işlerini başarı ile yapmalarını kolaylaştıracak her alanda pek  çok önemli çalışma yürütülmektedir.

 

İçinde bulunduğumuz  bilgi ve teknoloji çağında esnafımız açısından en önemli konulardan biri de birbirleriyle ve müşterileriyle hızlı ve daha  ucuz  iletişim sağlamak, teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu sayede müşterilerine iyi hizmet sunabilmektir.

 

Bu kapsamda;

Türkiye’nin mevcut en gelişmiş ve en büyük iletişim ağına sahip olan  Türk Telekom Grubu ile aramızda sürdürülen  olumlu ve  verimli çalışmalar sonucunda Esnafa Özel Tarife”  hayata geçirilmiştir.  Bu tarife ile Esnaf ve sanatkarlarımız  kendi işleri ile ilgili her türlü iletişimlerini  daha ucuza ve daha fazla miktarda yapabilecek ve aynı zamanda  aileleri de  bu imkandan faydalanabileceklerdir.

 

            Esnaf ve sanatkarlarımızın iletişim giderlerinin düşürülmesi ve tavsiye edilen bu uygun tarifeden yararlanacak esnaf ve sanatkar sayısının artırılabilmesi için hazırlanan tanıtıcı afiş ve broşür ilişikte gönderilmektedir.

 

Genelgemiz ekinde yer alan kampanya afişlerinin imkanlar ölçüsünde tüm odalarınıza dağıtılmasının ve bu konu ilgili olarak üyelerinizin bilgilendirilmesinin yararlı olacağı düşünülmektedir.

 

            Bilgilerinizi ve gereğini rica ederiz.

 

EKLER

Kampanya afişi ve broşürü

 

Naci SULKALAR M. Burhan AKSAK
GENEL SEKRETER GENEL BAŞKAN VEKİLİ


İlgili Dosya İçin Tıklayınız