• E-Posta
  • Yazdır

KULLANICI YETKİLENDİRME 076 Sayılı Genelge 09.08.2018


BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜBilindiği üzere teknolojinin gelişmesine paralel şekilde Konfederasyonumuzun vermiş olduğu hizmetlerin büyük bir bölümü online olarak web sitemizde bulunan uygulamalarla sağlanmaktadır.

 Alt teşkilatımız ve kurumumuzda ciddi bir iş yükünü ve maliyeti ortadan kaldıran online hizmetlerimiz, çağın teknik gereksinimlerine uyum sağlaması ile güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet vermesi amacıyla yenilenmeye başlanmıştır.

Eski sistemde her birime (Oda/Birlik/Federasyon) tek kullanıcı tanımı yapılabiliyorken yeni sistemde her birim için genelgemiz ekinde bulunan yetki talep ve yetki iptal formları ile personellerine uygun gördükleri online işlemlerde kullanımı yetkisi verilebilecektir.

Eski sistemdeki kullanıcılar yeni sisteme aktarılmış olup online uygulamalara giriş yapamayan veya istedikleri online uygulamalar için personellerine yetki devri yapmak isteyen oda ve birliklerimizin bundan sonra genelgemiz ekinde bulunan formları doldurarak Konfederasyonumuzun 0312- 425 75 26 nolu faksına  göndermesi gerekmektedir.


Bilgilerinizi ve bağlı odalarınıza duyurulması hususunda gereğini rica ederiz.
EK-1 :Kullanıcı Yetki Talep Formu (1 adet-1 sayfa)


EK-2 :Kullanıcı İptal Talep Formu (1 adet-1 sayfa)
Naci SULKALAR Fevzi APAYDIN
GENEL SEKRETER GENEL BAŞKAN VEKİLİ


İlgili Dosya İçin Tıklayınız