• E-Posta
  • Yazdır

19. Olağan Genel Kurul 059 Sayılı Genelge 27.08.2014


TEŞKİLAT VE İLGİLİ KURULUŞLAR MÜDÜRLÜĞÜ

Konfederasyonumuzun 19.Olağan Genel Kurulu 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu’nun 42’nci maddesi gereğince, ilan edilen gündemi görüşmek üzere 17 Eylül 2014 Çarşamba   günü saat 10:00’da  RİXOS  Grand Ankara Otel Atatürk Bulvarı No:183 Kavaklıdere/ANKARA adresinde yapılacaktır.

İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 20 Eylül 2014 tarihine rastlayan  Cumartesi günü aynı adreste  toplanacaktır.

Bilindiği üzere, 5362 sayılı Kanunun 36’ncı maddesinin (a) bendi uyarınca, TESK Genel Kurulu; birlik ve federasyonların başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Konfederasyonun görevde bulunan genel  başkan ve yönetim  ve denetim kurulu üyelerinden oluşmaktadır.

Genel kurula katılacak temsilcileriniz için 16 Eylül 2014 tarihine rastlayan Salı akşamı için konaklama (otel) imkanı Konfederasyonumuzca sağlanmıştır.

Ankara dışından Ankara’ya gelecek temsilcilerinizin  geliş-dönüş yol giderleri kuruluşunuzca; Ankara’daki konaklama giderleri ile 5362 sayılı Kanunun 56/1 inci maddesine göre ödenecek  yollukları Konfederasyonumuzca karşılanacaktır.

            Temsilcilerinizin öncelikle Konfederasyonumuz genel merkezine gelerek,  24 saat hizmet verecek olan “Genel Kurul Hizmetleri Masasına” müracaat etmeleri ve  delege kartlarını almaları gerekmektedir.           

Bilgilerinizi ve keyfiyetin temsilcilerinize iletilmesini önemle rica ederiz

Naci SULKALAR Bendevi PALANDÖKEN
GENEL SEKRETER GENEL BAŞKAN


İlgili Dosya İçin Tıklayınız